اشک شماره داوطلب داوطلبان آزمون سراسری

اشک: شماره داوطلب داوطلبان آزمون سراسری سوالات عمومی گروه آزمایشی اخبار کنکور و دانشگاه

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری کسب رتبه چهارم آمازون ، تام هنکس این‌بار با کتاب پرفروش‌ شد

بازیگر مشهور سینما منشتر شدن مجموعه داستان‌های کوتاهش به فهرست پرفروش‌ها راه یافت.

کسب رتبه چهارم آمازون ، تام هنکس این‌بار با کتاب پرفروش‌ شد

تام هنکس این بار با کتاب پرفروش شد/ کسب رتبه چهارم آمازون

عبارات مهم : ماشین

بازیگر مشهور سینما منشتر شدن مجموعه داستان های کوتاهش به فهرست پرفروش ها راه یافت.

به گزارش مهر، تام هنکس منشتر شدن نخستین مجموعه داستان کوتاهش با عنوان «تایپ غیرمعمول» یا «نوع غیرمعمول» در کسوت یک نویسنده موفق ظاهر شد.

این بازیگر که هم در فیلم های خوب و خوشی چون «داستان اسباب بازی» ماندگار شده است و هم بازیگر فیلم های قهرمانانه و سرسختی چون «نجات سرباز رایان» بوده و ۲ جایزه اسکار را در کارنامه دارد، در کسوت یک نویسنده نیز موفق ظاهر شده است است.

در کتاب «تایپ غیرمعمول: چند داستان» که در ۴۱۶ صفحه انتشار یافته و با ۳.۵ ستاره از ۴ ستاره منتقدها روبه روشده، این بازیگر ۱۷ داستان کوتاه را گرد آورده است.

او نشان داده است هم یک بازیگر خوب و هم یک قصه گوی خوب هست. شاید جای شگفتی نباشد که هنکس بتواند شخصیت هایی چند وجهی و جهانی پر از شخصیت ها را ارایه کند. او مانند یک بازیگر یا نویسنده خوب، پانورامایی از احساس را نیز با این قصه ها همراه کرده که از طنز تا تلخی و ناگواری را دربرمی گیرد.

همه این ۱۷ داستان به نوعی الهام گرفته از یک ماشین تحریر هستند و این در حالی است که خود او جمع کننده ماشین تحریر است و یک مجموعه پر و پیمان از این وسیله نوشتن دارد. گاهی اوقات ارجاع او به این وسیله بسیار ظریف و آنقدر نامحسوس است که شما باید آن را پیدا کنید و بعضی مواقع آنها نقشی اساسی در قصه ایفا می کنند. او آگاه است که در این عصر دیجیتال، ماشین تحریرها ماشین هایی بالقوه ولی مجازی هستند جهت همین یک جا نامه نوشتن را کاری که از عصر ژول ورن بیرون آمده می خواند.

بنابراین، بعضی از این قصه ها کاملا یکپارچه و بعضی حتی ارجاعی تاریخی هستند و به دهه ۱۹۵۰ بازمی گردند.

این کتاب با داستان «سه هفته خسته کننده» شروع می شود و آنقدر کلاسیک است که می توان تقریبا تصویر تام هنکس و مگ ریان را در نقش بازیگران آن تصویر کرد. شخصیت های این داستان آنا و راوی مرد قصه، از دوران دبیرستان به بعد دیگر همدیگر را ندیده اند و حالا در سن میانسالی به این نتیجه می رسند که این دوستی باید ادامه داشته باشد؛ ولی یک مسئله این میان وجود دارد و آن این است که آنا به دوستش شبیه یک پروژه نگاه می کند. نهایی خوش- البته بر حسب این که شما چه تعریفی از چنین نهایی داشته باشید- بعد از سه هفته پراسترس پیش رو است.

«شب کریسمس ۱۹۵۳» داستان دیگری از این کتاب است که داستانش راجع به یک سرباز کهنه کار جنگ جهانی دوم است که اکنون در آغوش خانواده است و «گذشته جهت ما مهم است» داستان دیگری است که یک میلیاردر را به سفر در وقت می برد واو را به سال ۱۹۳۹ و نمایشگاه جهانی آن سال بازمی گرداند؛ جایی که جذابیت های بیشتری نسبت به حال جهت او وجود دارد.

چند داستان بسیار قابل لمس از این مجموعه راجع به مناطق حومه ای شهر و فرزند هایی است که باید با زندگی و روابط والدینشان روبه روشوند و او در آمریکای طبقه میانگین راجع به طلاق های عیب وغریب می گوید.

البته علت آن این است که هنکس ۶۲ ساله هرگز ریشه خودش را فراموش نکرده و بارها از زندگی کودکی خودش سخن گفته هست.

«تایپ غیرمعمول» که از ۱۷ اکتبر از سوی انتشارات ناپف به بازار کتاب آمده در ۴۱۶ صفحه وبه قیمت ۱۶.۱۷ دلار با جلد سخت انتشار یافته است.

این کتاب در فهرست پرفروش های نیویورک تایمز جای گرفته و در فهرست مجموعه داستان های آمازون در رده چهارم قرار دارد.

کسب رتبه چهارم آمازون ، تام هنکس این‌بار با کتاب پرفروش‌ شد

واژه های کلیدی: ماشین | داستان | مجموعه | پرفروش | بازیگر | داستان | نویسنده | جنگ جهانی | ماشین تحریر | نقش بازیگران | داستان کوتاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs