اشک شماره داوطلب داوطلبان آزمون سراسری

اشک: شماره داوطلب داوطلبان آزمون سراسری سوالات عمومی گروه آزمایشی اخبار کنکور و دانشگاه

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی رُفتگری یک فوق‌لیسانس جهت ما مسئولین و سیاستمداران یک فحش است / پزشکیان

نایب‌رییس اول مجلس شورای اسلامی با طرح این پرسش که “آیا اختلاف درآمدی که در کشور ما وجود دارد، در کشورهای دیگر دنیا نیز وجود دارد؟”، تصریح کرد: اعتقاد دارم فوق‌

رُفتگری یک فوق‌لیسانس جهت ما مسئولین و سیاستمداران یک فحش است / پزشکیان

پزشکیان: رُفتگری یک فوق لیسانس جهت ما مسئولین و سیاستمداران یک فحش است

عبارات مهم : کرمان

نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی با طرح این پرسش که “آیا اختلاف درآمدی که در کشور ما وجود دارد، در کشورهای دیگر دنیا نیز وجود دارد؟”، تصریح کرد: اعتقاد دارم فوق لیسانسی که رفتگری می کند، جهت ما مسئولین و سیاستمداران، یک فحش هست. این اختلاف ها و بی عدالتی ها در شأن یک کشور اسلامی نیست و اعتقاد دارم اگر چیزی وجود دارد، بعد باید جهت همه باشد و همه باید سر یک سفره باشیم.

به گزارش ایسنا، “مسعود پزشکیان” شامگاه هفتم آذر در جمع دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان و دانشگاه علوم پزشکی کرمان، در خصوص طرح تحول سلامت، اظهار کرد: در اجرای طرح دکتر خانواده چهار نشانه را دنبال می کردیم که نخستین نشانه این طرح آن بود که هیچ انسانی نباید از دید مسئول مملکت پنهان شود و کیفیت خدمات باید در همه نقاط کشور یکسان باشد.

رُفتگری یک فوق‌لیسانس جهت ما مسئولین و سیاستمداران یک فحش است / پزشکیان

نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی یادآوری کرد: در زمانی که عهده دار وزارت بهداشت و درمان بودم، شاهد بودم که جنازه مردم به علت اینکه صاحب متوفی پول جهت ترخیص نداشت، از بیمارستان ترخیص نمی شد و این مباحث از هزاران فحش جهت من بدتر بود.

وی از انصاف سخن به میان آورد و بیان کرد: این چه قانونی است که، هنگامی که به مردم می رسد، می گوییم نداریم ولی به خودمان که می رسد وجود دارد!؟ اگر پول هست، باید جهت همه باشد و برعکس؛ نمی شود جهت عده ای شغل و امکانات وجود داشته باشد و جهت عده ای دیگر وجود نداشته باشد؛ این بی عدالتی است و امام وقت (عج) جهت گسترش عدالت خواهند آمد.

نایب‌رییس اول مجلس شورای اسلامی با طرح این پرسش که “آیا اختلاف درآمدی که در کشور ما وجود دارد، در کشورهای دیگر دنیا نیز وجود دارد؟”، تصریح کرد: اعتقاد دارم فوق‌

پزشکیان، مکانیزم پرداخت را یکی از پرسشها طرح تحول سلامت دانست و بیان کرد: اعتقاد دارم جهت ما مسئولین و سیاستمداران، فوق لیسانسی که رفتگری می کند یک فحش هست. سیستمی که در آن اختلاف درآمد بین دکتر با دکتر و پرستار با پرستار و … وجود داشته باشد، عدالت{عادلانه} نیست.

وی از لزوم طرح تحول درمان سخن گفت و ادامه داد: درمان در همه دنیا حساب و کتاب دارد، پیشگیری همواره بهتر از درمان است.

پزشکیان عنوان کرد: شهرهایی مانند تهران، تبریز و کرمان نشانه بی عدالتی هستند. چگونه است که پایتخت کشور عزیزمان ایران همه منابع مملکت را می خورد ولی در شهرهای کوچک تری همچون کرمان مردم باید منتظر گوشه ای از این امکانات باشند و این عین بی عدالتی است.

رُفتگری یک فوق‌لیسانس جهت ما مسئولین و سیاستمداران یک فحش است / پزشکیان

وی با اشاره به این که عدالت ممکن است به نفع ما نباشد و انسان هایی که درد ندارند انسان نیستند، اظهار کرد: متاسفانه در جامعه ما به گونه ای ساختن فرهنگ شده است که آدمی که بی عدالت تر است را زرنگ تر می نامند و نماینده ای در اذهان مردم بهتر دیده می شود که بتواند در مجلس حق دیگر شهرها را بگیرد و به حوزه خود ببرد! در حالی که در هیچ جای دنیا این مباحث زرنگی نیست بلکه بی عدالتی است.

واژه های کلیدی: کرمان | اسلامی | مجلس شورای اسلامی | دانشگاه آزاد اسلامی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs