اشک شماره داوطلب داوطلبان آزمون سراسری

اشک: شماره داوطلب داوطلبان آزمون سراسری سوالات عمومی گروه آزمایشی اخبار کنکور و دانشگاه

گت بلاگز اخبار حوادث رفیق‌کشی به خاطر رابطه باعشق با خواهر

پسر جوانی که متهم است دوستش را به خاطر رابطه با خواهرش به قتل رسانده هست، به قصاص و پرداخت دیه محکوم شد. این مرد جوان در جلسه پیگیری ابراز پشیمانی کرده بود و از

رفیق کشی به خاطر رابطه باعشق با خواهر

عبارات مهم : ایران

پسر جوانی که متهم است دوستش را به خاطر رابطه با خواهرش به قتل رسانده هست، به قصاص و پرداخت دیه محکوم شد. این مرد جوان در جلسه پیگیری ابراز پشیمانی کرده بود و از اولیای دم خواست او را ببخشند.

به گزارش شرق، پنجم بهمن ٩٣ کارآگاهان خاص قتل پایتخت کشور عزیزمان ایران از کشته شدن پسر جوانی در پارکینگ منزل ارزش باخبر شدند و بعد از حضور در محل جنایت، متوجه شدند مقتول پسر جوانی به نام سعید است که به دست دوست قدیمی خود، امیر، با ضربه چاقو به گردنش جان خود را از دست داده و متهم بعد از ارتکاب به قتل، از صحنه فرار کرده هست. کارآگاهان جنایی با به دست آوردن این اطلاعات، بلافاصله جست و هوا خود را جهت پیداکردن امیر شروع کردند.

مأموران با تحقیق از خانواده امیر، متوجه شدند او به منزل بازنگشته و کسی از او خبری ندارد؛ بنابراین جست وجو جهت پیداکردن امیر ادامه داشت تا اینکه بعد از ١٥ روز، به اداره پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران مراجعه و خود را تسلیم کرد و گفت: سعید از دوستان قدیمی من بود. ما رابطه خانوادگی هم داشتیم و از همه چیز زندگی یکدیگر خبر داشتیم. ما مثل برادر بودیم تا اینکه یک روز متوجه شدم او با خواهرم که متأهل است و دو فرزند دارد، وارد رابطه شده است هست. زمانی که متوجه عنوان شدم، برادرم را در جریان گذاشتم.

رفیق‌کشی به خاطر رابطه باعشق با خواهر

پس از آن بود که با هم تصمیم گرفتیم جهت حفظ آبروی خود، سعید را تنبیه کنیم. جهت همین من و برادرم، سعید را به محل خلوتی کشاندیم. کتکش زدیم و از او خواستیم رابطه خود را با خواهرمان قطع کند. بعد از آن نیز دوستی بین من و سعید تمام شد و دیگر از او خبری نداشتم تا اینکه یک روز مادر سعید به دیدنم آمد و گفت پسرش همچنان با خواهرم رابطه دارد و از من خواست جلوی این رابطه را بگیرم. با شنیدن حرف های مادر سعید بسیار عصبانی شدم؛ چون او به من و برادرم قول داده بود دیگر با خواهرم رابطه نداشته باشد و من هم حرف هایش را باور کرده بودم. این مرد راجع به روز اتفاق به مأموران گفت: روز اتفاق درحالی که شرب خمر کرده بودم، جلوی منزل سعید رفتم و بعد از چند دقیقه او را دیدم که با ماشینش وارد کوچه شد و به طرفم آمد. اول جهت اینکه با هم حرف بزنیم، سوار ماشینش شدم. او ریموت پارکینگ را زد و وارد پارکینگ شدیم. نمی دانم آیا ناگهان ترسیدم و حس کردم چند نفر از اقوامشان آنجا هستند و می خواهند به من آسیب برسانند. جهت همین چاقو را از جیبم در آوردم و دو ضربه به گردن امیر زدم و فرار کردم. ولی در تمام مدت عذاب وجدان داشتم.

به همین خاطر بعد از ١٥ روز به پایتخت کشور عزیزمان ایران آمدم و خودم را به پلیس تسلیم کردم. به این ترتیب، با توجه به شکایت اولیای دم، گفته های متهم و سایر مدارک موجود در پرونده، کیفرخواستی علیه امیر صادر و پرونده جهت پیگیری به دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران ارسال شد. در جلسه محاکمه، ابتدا نماینده دادستان کیفرخواست را قرائت کرد، سپس اولیای دم در جایگاه خاص حاضر شدند و از دادگاه تقاضای قصاص متهم را کردند. بعد از آن، امیر در برابر قضات ایستاد و بار دیگر روز اتفاق را همان طور که قبلا گفته بود، تعریف کرد و گفت: قتل را قبول دارم؛ ولی قصد کشتن امیر را نداشتم.

پسر جوانی که متهم است دوستش را به خاطر رابطه با خواهرش به قتل رسانده هست، به قصاص و پرداخت دیه محکوم شد. این مرد جوان در جلسه پیگیری ابراز پشیمانی کرده بود و از

از این کار پشیمانم و از اولیای دم می خواهم من را ببخشند. با آخر گفته های متهم، پدر مقتول از قصاص متهم گذشت و درخواست دیه کرد؛ ولی مادر مقتول همچنان به درخواست قصاص پافشاری کرد و گفت جهت اجرای این حکم حاضر است تفاضل دیه را نیز پرداخت کند تا قاتل فرزندش قصاص شود. با آخر گفته های اولیای دم و متهم، ختم جلسه اعلام شد و قضات جهت تصمیم گیری راجع به این پرونده، وارد شور شدند و در نهایت متهم را به قصاص از جانب مادر مقتول، پرداخت نصف دیه به ساير اولیای دم، ٨٠ ضربه شلاق به جرم شرب خمر، یک سال حبس و ٧٤ ضربه شلاق به علت نگهداری مشروب الکلی دست ساز محکوم کردند.

واژه های کلیدی: ایران | پارکینگ | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs