اشک شماره داوطلب داوطلبان آزمون سراسری

اشک: شماره داوطلب داوطلبان آزمون سراسری سوالات عمومی گروه آزمایشی اخبار کنکور و دانشگاه

گت بلاگز اخبار بین الملل آمریکا قصد اشغال کره‌شمالی را دارد

طبق گزارش‌ها، کارشناسان نظامی واشنگتن در حال طرح‌ریزی هستند که چنانچه تنش‌های روز افزون بر سر برنامه هسته‌ای کیم جونگ اون به جنگی تمام عیار تبدیل شد، کره‌شمالی

آمریکا قصد اشغال کره‌شمالی را دارد

آمریکا قصد اشغال کره شمالی را دارد

عبارات مهم : آمریکا

طبق گزارش ها، کارشناسان نظامی واشنگتن در حال طرح ریزی هستند که چنانچه تنش های روز افزون بر سر برنامه هسته ای کیم جونگ اون به جنگی تمام عیار تبدیل شد، کره شمالی را اشغال کنند.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه سان، ژنرال ها و مشاوران دونالد ترامپ دلواپس هستند که یک شورش مرگبار نیروهای آمریکایی را جهت سال ها در کره شمالی گیر بیندازد.

آمریکا قصد اشغال کره‌شمالی را دارد

مشاوران نظامی مدعی هستند که این کشور فقیر به زودی ساقط می شود و چنانچه آمریکا و متحدانش مداخله کنند، دو طرف در کره شمالی و کره جنوبی مجبور خسارت سنگینی می شوند.

لورا روزن، خبرنگار المانیتور به نقل از منبعی گفت، مشاوران یک اندیشکده مرتبط با دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا به صورت محرمانه در حال مطالعه پیامدهای جنگ با کره شمالی هستند. او گفت این کارشناسان در حال استفاده از تجربیاتی هستند که حین شورش های مسلحانه دوران اشغالگری آمریکا در عراق آموختند.

طبق گزارش‌ها، کارشناسان نظامی واشنگتن در حال طرح‌ریزی هستند که چنانچه تنش‌های روز افزون بر سر برنامه هسته‌ای کیم جونگ اون به جنگی تمام عیار تبدیل شد، کره‌شمالی

این خبرنگار نوشت: میل به زیادی جهت مطالعه راجع به چگونگی شکست شورش هایی به رهبری رژیم های سابقی وجود دارد که با عوامل شیمیایی و بیولوژیکی مسلح بودند.

در همین حال مارک فیتزپاتریک، مدیر اجرایی موسسه بین المللی مطالعات استراتژیک در واشنگتن به نیویورکر گفت، سربازان کیم جونگ اون احتمال دارد از تاکتیک های چریکی علیه نیروهای آمریکایی در کره شمالی استفاده کنند. او گفت: جنگ بعد از شکست نیروهای کره شمالی به سرعت به آخر نمی رسد. کره شمالی هم به سرعت به آرامش نخواهد رسید.

واژه های کلیدی: آمریکا | خبرنگار | آمریکایی | کره شمالی | دونالد ترامپ | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs